מוצר הדגל שלנו והפופולארי ביותר המוצע על ידי קריסטלייט הינו דיוקן תלת מימדי בצריבה אל תוך קריסטל מרהיב. הקריסטל הינו תוצאה של פיתוח טכנולוגי מורכב אשר לו מספר אלמנטים אשר אנו מתארים להלן. אתם מוזמנים להצטרף אלינו בהבנת התהליך המופלא הזה.

רוצה לדעת גם על קריסטלים נוספים?

שלב ראשון – תהליך ביצוע ההזמנה

תהליך ביצוע ההזמנה הינו תהליך קל, קצר ואינטואיטיבי. עליכם לבחור את צורת הקריסטל בו אתם מעוניינים, ולעצב אותו בהתאמה אישית: גודל הקריסטל, דיוקן/תמונה, טקסט להוספה ובחירת בסיס תאורה (לא הכרחי, אבל מומלץ מאוד). בסיום, השלימו את ההזמנה, בחרו אופן משלוח, שלמו בכרטיס אשראי או ב-PayPal, וסיימתם. מכאן ואילך, העבודה היא שלנו.

שלב שני – עיצוב תלת מימדי

לאחר שקיבלנו את הזמנתכם ואת הוראות העיצוב, אנו עוברים לבצע את העיצוב התלת מימדי.  ראשית, אנו חותכים את הרקע מהתמונה ומתמקדים בעיצוב התלת מימדי של הדמויות בתמונה.  פעולה זו מתבצעת על ידי מעצבי תלת מימד אשר מעניקים נפח תלת מימדי לדמויות בתמונה ומפיחים בהם חיים.

שלב שלישי – בניית ענן נקודות 

לאחר שהשלמנו את בניית המודל התלת מימדי, אנו מבצעים המרה של המודל התלת מימדי לענן נקודות – זהו אוסף של נקודות אשר מפוזרות במרחב התלת מימדי כל אחת עם קואורדינטות ייחודיות, וביחד משקפות את המודל התלת מימדי בצורה אופטימלית.

שלב רביעי – הוספת טקסטים ואלמנטים נילווים

כעת אנו מוסיפים לענן הנקודות אלמנטים נוספים בהתאם לבקשתכם: תאריך, טקסט (ברכה, הקדשה וכד’), לוגו ועוד.

שלב חמישי – צריבה של העיצוב אל תוך הקריסטל

לאחר השלמת עיצובו של ענן הנקודות המלא, השלב האחרון הינו צריבה, בעזרת טכנולוגיית לייזר משוכללת, של ענן הנקודות למרחב התלת מימדי של הקריסטל.  בסופו של דבר, מתקבל קריסטל עם תמונתכם בתלת מימד צרובה אל תוך הקריסטל. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר שימור מושלם של התמונה לנצח, ללא כל חשש לשחיקה / דהייה של התמונה.