כיצד מייצרים תמונה בזכוכית?

השימוש בטכנולוגיה של צריבה אל תוך מרחב הזכוכית, מאפשר לנו גם לצרוב תמונות זכוכית. אז מה היא תמונת זכוכית? תמונת זכוכית נוצרת תוך שימוש בזכוכית שטוחה (לרוב בעובי של 8-10 מ”מ), בגדלים שונים, אשר ניתן לצרוב לתוכה כל תמונה שתרצו.

רוצה לדעת גם על קריסטלים נוספים?

שלב ראשון – תהליך ביצוע ההזמנה

תתהליך ביצוע ההזמנה הינו תהליך קל, קצר ואינטואיטיבי. עליכם לבחור את סוג הקריסטל בו אתם מעוניינים וגודלו, ולהעלות את תמונתכם. ניתן גם לבקש הוספת טקסט.  כמו כן, בחרו בסיס העמדה ותאורה עבור תמונת הזכוכית. בחרו את אופן המשלוח, שלמו בכרטיס אשראי או ב-PayPal, וסיימתם. מכאן ואילך, העבודה היא שלנו.

שלב שני – עיצוב התמונה ובניית ענן נקודות

בשלב זה, לבחירתכם, אנו יכולים לחתוך את הרקע של התמונה או לשמור אותו. לאחר מכן, אנו מבצעים המרה של תמונתכם לענן נקודות – זהו אוסף של נקודות אשר מפוזרות במרחב הזכוכית, במספר שכבות על מנת לתת לתמונת הזכוכית מראה עמוק ומדוייק ברזולוציה גבוהה.

שלב שלישי – הוספת טקסטים ואלמנטים נילווים

כעת אנו מוסיפים לענן הנקודות אלמנטים נוספים בהתאם לבקשתכם: תאריך, טקסט (ברכה, הקדשה וכד’), לוגו ועוד.

שלב רביעי – צריבה של העיצוב את הזכוכית 

לאחר השלמת עיצובו של ענן הנקודות, השלב האחרון הינו צריבה, בעזרת טכנולוגיית לייזר משוכללת, של ענן הנקודות אל תוך הזכוכית.  בסופו של דבר, מתקבלת תמונה בזכוכית עם תמונתכם. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר שימור מושלם של התמונה לנצח, ללא כל חשש לשחיקה / דהייה של התמונה.